Hakkında

Op. Dr. Onurkan İDACI

Op. Dr. Onurkan İdacı Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğini'nin kurucusu Dr. İdacı 1979 yılında Eskişehir'de doğdu. Eskişehir Anadolu Lisesi'nde başladığı orta öğrenimini Karşıyaka Anadolu Lisesi'nde tamamladı.

Lisans eğitimini 1998-2004 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde aldıktan sonra 2005 yılında Erciyes Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda Araştırma Görevlisi olarak çalışmaya başladı.

2011 yılında tamamladığı ihtisasının ardından bir buçuk yıllık Devlet Hizmet Yükümlülüğü'nü de yerine getirip 2013 yılında kendi kliniğini açarak Ankara'da hizmet vermeye başladı. Kısa sürede hizmet ağını genişleten klinik, alanında tecrübeli ve güleryüzlü on kişilik ekibi de bünyesinde barındırmaktadır. Konum olarak da başkentin en güzide ve merkezi lokasyonunda bulunan klinik ülkemiz ve dünyanın dört bir yanından, kendisini daha iyi hissetmek isteyen hastalar tarafından rağbet görüyor.

Arzu eden hastalarımız için macera havaalanında başlıyor. Uçaktan indikten hemen sonra karşılanan hastamız VIP araçla konfor içinde kliniğimize ulaştırılıyor. Kliniğimizin de bulunduğu Ankara'nın en prestijli iş merkezinin kapısından girer girmez hem rahatı hem güvenliği ön planda tutulan hastamız ve yakınları, termal kamera önlemleri ardından panaromik asansörlerle kliniğimize ulaşıyor. Güleryüz ve yoğun ilginin hastamızı adeta kucakladığı mekan, yaklaşık üç yüz metrekare kapalı alan ve dev bir terasa sahip.

Kliniğimizde de tüm alanlarımızda olduğu gibi konfor ve sağlığınızı ön planda tutan tüm önlemler alınmış durumda. Hastanın tüm fikir ve beklentilerine cevap bulduğu uzun randevu süreli doktor görüşmesi ardından hastanın ameliyat öncesi fotoğrafları profesyonel fotoğrafçımız tarafından çekilip süreç konusunda detaylı bilgiler verilmekte. Olabilecek en kısa süreye ayarlanan ameliyat tarihinde hastamız, anlaşmalı olduğumuz hastanelerimizde yine aynı özenle karşılanıp ameliyat öncesi tetkikleri ve konsültasyonları tamamlanmakta.

Aile sıcaklığı yaşatan ameliyathane ekibimiz hastamıza uyuyana kadar mümkün olan en şefkatli yaklaşımı göstermekte. Güçlü cerrahi ekibimiz sayesinde tüm işlemler çok daha kısa sürelerde tamamlanırken operasyon sonrası ağrı ve konfor konusunda da dünya standartlarının üzerinde şartlar sağlanmakta.

Cerrahi sürenin optimizasyonu hastalarımıza, çoklu ameliyat kombinasyonlarının aynı seansta uygulanmasına da rahatlıkla olanak sağlamakta. Ameliyat sonrası genellikle hastanede yatışı dahi gerekmeyen hastalarımız zaruri kontrolleri yüz yüze tamamlandıktan sonra yirmi dört saat görüntülü iletişim kurabilecekleri numaralarımızı edinerek evlerine huzur içinde dönebilmekte.

Create your website for free! This website was made with Webnode. Create your own for free today! Get started